توطئه! / ازمطابقت یقینی احادیث نزدیک ظهور با اوضاع عراق و داعش خودداری کنیم.

تـوطـئـه!
 ازمطابقت یقینی احادیث نزدیک ظهور با اوضاع عراق و داعش خودداری کنیم.


در بیانه جدید گروهک تروریستی - تکفیری "داعش" آمده:


 ما می دانیم که جبهه مقابل ما یعنی شیعیان این اوضاع را در روایات و احادیث خود دارند و فکر می کنند که ما "سپاه سفیانی" هستیم. ما به همه مسلمانان اعلام می کنیم که راه و روش ما، راه و روش "بنی امیه" است. "داعش" در ادامه بیانیه جدید خود نوشت: شیعیان بر آن قائلند که یک فردی از بنی هاشم در جنوب عراق کشته می شود، و آن فرد "نفس زکیه" است. آن فرد "علی سیستانی" است و همه بدانند ما او را خواهیم کشت و بدن او را به خاک خواهیم کشاند.
 دوستان عزیز با بصیرت

با این بیانیه داعش که در اون خودشون رو از نوادگان بنی امیه شمردن و خروج خودشون رو در طول احادیث شیعه دونستن و از آیت الله سیستانی به عنوان نفس زکیه نام بردن که قصد قتلش رو دارن، به راحتی میشه فهمید که این یک نقشه کثیف از جانب موساد و عربستان منحوس هست برای سست کردن عقاید شیعه!

چون اگر بعد از این اتفاقات برنامه ریزی شده ، ظهور واقع نشه، این تنها شیعه و انتظار فرجش هست که به چالش کشیده میشه.
وقتی شهر بزرگی مثل موصل بدون هیچ مقاومتی تسلیم میشه باید به برنامه ریزی دقیق این سازمان ها پی برد.عزیران من

از مطابقت دادن احادیث با اوضاع ساختگی کنونی خودداری کنیم

       و گوشمون تنها به دهان رهبر عزیز، سید علی خامنه ای، باشه

       تا خدای ناکرده دانسته یا ندانسته در پازل دشمن بازی نکرده باشیم ان شاءلله.

نظر یکی از بلاگران خیلی عزیز در ذیل همین مطلب:
یک نکته ای که هست، اینه که ما اصلاً تکفیری هارو قبول نداریم که بخوایم حرفشونو قبول داشته باشیم. هر حرفی از جانب اونا میتونه برای انحراف ذهن ما باشه از حقیقت. اینکه حقیقت چیه رو هم نمیتونم راجع بهش نظر بدم. نه من و نه هیچ کس دیگه ای. چون نشانه های ظهور رو فقط علمای متخصص ربانی (اونم نه هر عالم و فقیه و فرد معمّمی) تشخیص میدن.

/ 2 نظر / 15 بازدید
دختر ارغوانی

سلام. ممنونم که بهم سر زدید [گل] یک نکته ای که هست، اینه که ما اصلاً تکفیری هارو قبول نداریم که بخوایم حرفشونو قبول داشته باشیم. هر حرفی از جانب اونا میتونه برای انحراف ذهن ما باشه از حقیقت. اینکه حقیقت چیه رو هم نمیتونم راجع بهش نظر بدم. نه من و نه هیچ کس دیگه ای. چون نشانه های ظهور رو فقط علمای متخصص ربانی (اونم نه هر عالم و فقیه و فرد معمّمی) تشخیص میدن.

مهدی

خداوندا گلستان کن جهان را بسوزان ریشه تکفیریان را نمایان کن برای اهل دنیا شکوه مهدی صاحب زمان را البته همون طور که فرمودید این فقط امید و انتظار به فرج آقاست، بدون مطابقت یقینی. یا علی